prezentacje.edu.pl
Wojciech Murzyn
 
wojciech murzyn

Wojciech Murzyn napisz...  zajmuje się technikami prezentacji. Poszukuje sposobów skutecznego docierania do publiczności, właściwego przedstawiania informacji, i budowania wyjątkowych prezentacji. Doradza i prowadzi szkolenia z technik prezentacji (www.prezentacje.edu.pl), sztuki pisania i komunikacji w Internecie.

Prowadzi zajęcia na Politechnice Warszawskiej. Jest współautorem programu przedmiotu „Techniki prezentacji” na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych oraz „Techniki komunikowania się w działalności naukowca” prowadzonym na studiach doktoranckich.

Zajmuje się także marketingiem i komunikacją w biznesie. Uczestniczy w projektach związanych z diagnozą i poprawą komunikacji w organizacji wokół niej. Doradza firmom IT jak skutecznie sprzedawać (www.sprzedawanie.IT) i jak dobrze obsługiwać klientów (www.obsluga-klientow.IT).

Wojciech Murzyn z zawodu jest inżynierem IT, aktywnym w branży od 20+ lat, obecnie jako konsultant w zakresie budowania systemów komunikacyjnych, contact center i CRM.Zamknij